Elektro a energetika

Termovizní měření a revize elektro

 

Termokamera je v souvislosti s elektrickými a energetickými zařízeními využívána jako diagnostický nástroj, který přináší přesnou informaci o rozložení povrchových teplot. U elektrických svorek, spojů, rozvodů, rozvaděčů a trafostanic dochází při nedokonalém elektrickém kontaktu k přehřívání. Toto přehřívání může vést k poruchám nebo v extrémním případě ke vznícení.

 alt

 

Pravidelnými kontrolami termovizní kamerou lze neodůvodnitelné (srovnatelné výkonové zatížení i teplota prostředí) změny teplot detekovat a předcházet tak komplikacím do budoucna. Výhodou této diagnostiky je bezkontaktnost měření a tak je možné kontroly provádět pod napětím a není tím ohrožen ani omezen návazný systém. Více...

 

   alt    alt

Tyto prohlídky jsou důležité:

- u kritických aplikací (energocentra, datacentra, výrobní linky, napájecí rozvaděče)

- po uvedení nového zařízení nebo technologie do provozu

- u starších elektroinstalací, rozvaděčů a rozvoden.

Prohlídky je v místech významnějších teplotních změn vhodné doplňovat měřením proudové zátěže konkrétního vodiče.

 

Revize ELEKTRO

Provádíme výchozí i pravidelné revize elektro dle ČSN 33 15 00 - Revize elektrických zařízení a ČSN EN 33 16 00 - Revize elektrických spotřebičů.

alt

 další ukázky v REFERENCÍCH

 

Nenechte si ujít šanci na velké výhry u sázkové kanceláře Mostbet v České republice, kde můžete sázet na sporty nebo hrát v online kasinu. Nabízí se vám: velký výběr her a široká sázková řada, vysoké kurzy, různé promo akce a bonusy, sázky zdarma a roztočení zdarma. Také zde můžete získat bonus bez vkladu Mostbet. A pokud si stáhnete naši mobilní aplikaci, získáte ze hry ještě pozitivnější emoce!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information